Tajemství jazyků lásky

 

Možná jste si někdy položili otázku – jak je možné, že se snažíte jeden druhého milovat a ten druhý se přesto necítí milován? Nebo – s láskou jste se snažili pečovat o své děti a jedno z nich vám po letech řeklo, že jste mnohem víc milovali jeho bratra nebo sestru. Záleží vám na vztazích a atmosféře ve vaší rodině a máte pocit, že to pořád někde „drhne“.

Možná vedete nějaký tým a ptáte se jak to udělat, aby ve vašem týmu panovala dobrá atmosféra? Aby lidé vnímali svou hodnotu a to, že jsou respektováni! Protože tam kde takové vztahy jsou, je mnohem menší fluktuace a zaměstnancům roste pracovní výkonnost.  Možná toužíte v takovém kolektivu pracovat a chtěli byste pro to něco udělat…

 

To jsou jen některá témata, která jsou součástí semináře TAJEMSTVÍ JAZYKŮ LÁSKY. Každý z nás totiž přijímá lásku a ujištění o vztahu na jiné „frekvenci“. A stejně tak – každý z nás lásku „vysílá“ jiným způsobem. Co o tom víme? Jak můžeme lépe porozumět jeden druhému?

JAZYKY LÁSKY jsou doslova klíčem k lidské duši. Dokáží pozitivně proměnit jakýkoliv vztah.

 

Seminář TAJEMSTVÍ JAZYKŮ LÁSKY se uskuteční v sobotu 9. prosince 2017 v Komunitním centu Postřelmovská 14, v Zábřehu. Začátek je v 15 hod. (předpokládaný konec v 17:30). Seminář povede uznávaný lektor a kouč manažerů a vztahový poradce Mojmír Voráč.

 

Související příspěvky